tasha Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5234
kismotor :))))

babakocsi: a kérdés _pontosan_ az akar-e, nem a tud-e :))) Mi az elozo lakásnál sima babakocsival is elvoltunk, mert a szánkban volt a védono/játszótér, meg autóztam veluk többnyire, nem volt gond. Itt viszont az új helyen egy domb tetején lakunk, a városkp fölött. Nem egyszer elofordult, hogy már félúton voltunk felfele haza, mikor M. gondolt egyet és visszarohant tócsába ugrani meg hasonlók. Mondjuk esoben pl nem akkora poén visszafordulni és a ruhájánál fogva húzni 1 km-t, miközben a picit tolod az emelkedon :)) Egy ilyen eset után lett tesókocsim. (én egy motorba vagy triciklibe bele sem merek gondolni, vagyis de, cipelném még azt is a hátamon, meg rohannék babakocsistul a nagy után, no thanks.) De tényleg nagyon attól fugg, milyen programjaitok lesznek, hol laktok, milyen lesz a pici. Én elore nem vennék semmit, majd meglátod akkor. Domival pl muködött a kengurus megoldás egy darabig, aztán meg nem, mert olyan nehéz lett, hogy nem bírtam el :D

Borcsi, szuper :))

Kismica, pénz :((
A gyerekkori dolgokkal kapcsolatban nem akarsz egy kinezhez vagy pszichohoz elmenni? Én jártam a 2. terhességem elején és nagyon jót tett, helyére kerultek a dolgok. Mérgezo szulok c. könyvet olvastad már? Ha nem, nézz bele esetleg.

Szulinapi ajándék azt hiszem könyv lesz nálunk is, meg valami apróság.

Rékának tolunk is boldog szulinapot!! Várjuk a képeket!
Hankának szép hófordulót.

Cipo: ti már adtok rájuk? Én próbáltam csizmát, van 19es, de annyira ellentart a lábfejével, hogy nem lehet ráadni.

Tracy, Balázs nagyon ugyes!!! A beszéddel pedig kicsit sincs elkésve, hidd el nekem, nehogy parázz ezen :))

t.
Előzmény: shaish (5224)