Fogár Creative Commons License 2007.02.16 0 0 5140

ahha, értem.

kicsit én másképp látom ezeket a dolgokat...régebben nem volt annyi műanyagkaja mint manapság, ha jól gondolom...nem lehet,h azok miatt a műanyagkaják miatt vannak ezek a dolgok a gyerekekben amit mi felnőttek megeszünk?- nem pedig amit gyerekkorunkban megettünk...én vhogy nem bírom kiverni a fejemből azt a dolgot,h régen az E betűs kaják előtt talán sokkal egészségesebben tudtak táplálkozni az emberek, mint manapság a nagy tudományosságok szerint....

illetve végülis ma már azokat az állatokat is mivel etetik amiket megeszünk?...kezdve a csirkékkel-pulykákkal...sztem szegények némelyik a napot nem látta soha, nemhogy kapirgálhasson ahogy azt eredetileg kellene...és mi persze ezeket megesszük...és szépen örüklődik tovább nem?

számomra kicsit természetellenes ha egy ember allergiás a tejre, tojásra...akármilyen zöldségre...hiszen alapvetően ezeket mint épp,h kellene enni és szabadna, nem pedig mindenféle porokkal, meg mittudoménmivel pótolni

minap kiborított a tv-ben egy maggi reklám is, amit úgy reklámoznak,h igyál  egy tasak maggiporlevest és a napi zöldségadagod 1/5e bekerül a szervezetedbe...sztem simán van olyan hülye ember aki megissza napi 5x és meg van elégedve...szégyen,h ilyeneket lehet reklámozni...és ilyenek miatt nem csodálkozom,h a jövőben is sok allergiás ember lesz- nem pedig esetleg azért mert mi régen tejet ittunk-tápszer helyett...v hogy 5hónaposan ettünk húst, nem pedig 8...alapvetően úgy gondolom,h a mi szüleink-nagyszüleink is próbáltak minket normálisan etetni e lehetőségekhez mérten.

számomra ez a mai táplálkozástudomány kicsit túl van már misztifikálva, magyarázva- és érdekes módon egyre több a gond vele...meg sztem egy nagy bizniszt csinálnak ebből is...bébikajákból-tápszerből...stb...és emögé az "egészségesen tápláljuk a gyerekünket" köntös mögé szuperül befér. MIért jobb a HIPP bioborsófőzelék telenyomva rizsdarával, meg mittoménmivel, mint az amit én főzök neki itthon? v sorolhatnám...na mindegy, ez az én véleményem....mindenesere mióta Janka nem tápszerezik alig hízik valamit...

Előzmény: Ancsúr (5138)