Anonymus65 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 16958
Szia PussyCat13!
Nem tudom, hogy mit szerettél volna csinálni a seregben, de ahogy a hozzászólásodból kivettem, irodában ülni semmiképpen. Ebben az esetben a legénységi beosztások valamelyikét ajánlanám. Mifelénk a legénységi állományúak nem írnokoskodnak, nem az a dolguk, arra vannak a tiszthelyettesek. Az az alegység már nagyon meg van szorulva írástudók tekintetében, aki a legénységre (leányságra :-) )bízza az okmánymunkát. A szemüveged miatt várhatóan F1-F4 korlátozást kapnál, de ez még nem zárja ki, hogy esetleg egy BTR-es felderítő vagy támogató rajban pl. vegyi-sugárfelderítő legyél. Arra nem vonatkozik e négy korlátozás, vagy ha igen, mindig vannak kiskapuk.
Ha nem sajnálod azt a három évet, szerintem előbb legénységiként nézz körül a seregben. Sok talpraesett nő szolgál legénységi beosztásban, sokszor jobban megállják a helyüket, mint a fiuk. Sajnos itt is vannak kivételek, akik rossz hírüket keltik a női katonáknak. Bekerülni sem őrdöngősség, ha valaki nem finnyás a helyőrség és a beosztás megválasztásánál, nomeg kellően elszánt a jelentkező. Üres hely majdnem mindig van, csak legtöbbször nincs "kiplakátolva" vagy a toborzó lusta körbetelefonálni. Szóval ne add fel!
Előzmény: PUSSYCAT13 (16947)