Fogár Creative Commons License 2007.02.09 0 0 5010

hali

 

Samumama:

 

hááát, némelyik suli mellett valóban lehet dolgozni, mert belefér.

de! vannak olyanok ami mellett nem lehet, ugyanúgy ahogy egy gyerek mellett sem.

nem akarok gonosz lenni tényleg...a mi sulink mellett pasit sem nagyon lehetett rendesen fenntartani az első években, nemhogy melót.. :) a diákmelókról meg megvan a véleményem...abból kb bérletre meg Mekire futja, kizsigereli az embert (csináltam)...tandíjra 150%,h nem elég

 

és sztem megvan azért az élet rendes sorrendje...sztem nem feltétlen az a jó tendencia, hogy szülünk, aztán akkor eszünkbe jut,h jaaa...akkor nekünk ingyen van a tanulás, tanuljunk vm-t...igaz, hogy lehet be sem fejezzük (mert ugye sokan útközben feladják), és ezek a képzések nem feltétlen az igazi komoly képzések, mint a nappali tagozatosoké (azaz nem biztos, hogy valóban szakmában el tud majd helyezkedni)

 

ezzel nem azt mondom, h de szuper a tandíj...dehogy...csak,ha már a nappalisok fizetnek, akik gyakorlatilag érettségi után mennek, akkor sztem otthon lévő anyukáknak is ugyanúgy jogos ez...semmiben sem különböznek...sőőőt...ahogy itt elnézem, azért sztem sokkal többet fusizunk, mint egy 18év körüli...mert már mindneki ért vmhez.

 

és sztem nem az a döntő többség akinek apu virítja zsebből a lóvét...sajna

 

Na amúgy Jankának kint van az 5. foga.

elég nyafika

 

nyaralás:

 

mi vsz horvátországba megyünk- kocsival, tengerpartra...de simán repülnék is...