Pinabarát Creative Commons License 2007.02.08 0 0 3377
Sziasztok!régota nézegetem a forumot,...hát mit is mondjak,van itt egy pár jó pina.
Én is imádom a kedvesem szörős pináját,meg azt is szeretem ha nem borotfálja le a lábszárát.Nagyon felizgat,ha már nem borostás,hanem kellöen szörős.
De viszont én határozottan nem szeretem a vékony,modell,átlagosnak hitt nöi alkatot.Szerencsére a kedvesem az átlagosnál egy kicsit teltebb,nem a hasa nagy hanem izgatóan széles a csipöje, izgató méretes feneke van,nagy mellekkel.Imádom
pinája természetes illatát,és izét,föként ha jól benedvesedik,hmmmmm...
Egyszoval "TERMÉSZETESSEN"Szerintem a férfiaknak Nagy%-a csak hiszi magában,hogy
azok a szép nők,akik a kifuton szerepelnek.vagy akiket a mádián keresztül mutogatnak és diktálják nekik ,
hogy mi az ami nekik szép.Sokan csak szégyenböl nem választanak maguknak ilyen párt maguknak,pedig a hijuságuk miatt maradnak le az élet legnagyobb ajándékárol
az igazi természetes nöi test élvezetéről.Ezek az emberek ugyan úgy nevetnének
PL egy olyan állaton amit megborotfálta vagy kifestettek csak hülyeségböl.Az emberek is állatok,csak másképp gondolkoznak.Én nem szégyellem a párom,sőt büszke vagyok,hogy övele élvezhetem az életem.Azt sem szégyelem,hogy szőrös,és hogy ugyszerertem nyalni a pináját hogy minimum egy napig nem fürdik meg.Ez nem azt jelenti,hogy nem fürdik soha,hanem ha kérem megteszi a kedvemért,úgyan igy visszafelé neki is vanak igényei amit megkap ha kéri.Egyenlöre ennyi.