k.valcsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 530

Szia Edina80!

 

Én 2004. júliusában nyaraltam ott, és nagyon jól éreztem magam. Csak a tengerparti út választja el a homokos strandtól. Az előző évben (2003) újították fel. A páratlan számú szobák a tengerre néznek, és tiszták voltak akkor. Hűtőszekrény, vagy minibár nem volt a szobában, de a klíma nagyon jól működött. A svédasztal bőséges és aránylag elég választékos volt. Azért tengeri herkentyűkre ne számíts. + medencéje van, ebből egy fedett. A medencék mellett és a parton is fizetni kell a napozóágyakért, ha matrac van rajtuk (mindíg van). A kert nem füves, hanem köves. Esténként szórakoztató műsorok vannak a felnőtteknek, napközben a gyerekeknek szerveznek programot. Sok szórakozási lehetőség volt a szállodán belül, asztalitenisz, biliárd, stb. Masszászra is van lehetőség (isteni volt, 15 TND-ért egy órát masszíroztak).

Nagy előnye a szállodának, hogy központi fekvésű és minden közel van. Ráadásul pont a mellette lévő épület a Generali áruház, ahol be tudsz vásárolni esetleg sört, vagy üdítőt. A szállodában ugyan lehet kapni, de elég borsos áron. Máshol alkoholt még vendéglátó helyeken sem kapsz (csak szállodákban). Vizet csak palackosat igyál, és még jégkockát se tegyél az italodba, mert esetleg gyakran fogod látogatni a toilettet.

 

Volt a szállodának honlapja, próbálj rákeresni a google-ban.

 

Most sajnos nem érek rá, de hétfőn szívesen válaszolok (ha tudok) amennyiben van még kérdésed).

 

Üdv.: Valcsi

 

 

Előzmény: edina80 (529)