Coramora Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4060
Tegnap volt a doki, mert az egyik fiatal anyánk nagyon megszenvedett a gidával és nem tetszett nekem  viselkedése. Inkább kihívattam. Kapott a csaj egy szúrit és utának beszélgettünk a dokival. Ő is nagyon vigasztalt. Mesélte hogy ez másoknál is elő szokott fordulni. Nem egy helyen járt már, de már nála is fordult elő hogy a birka ugyanugy ráfeküdt a kicsire. Volt olyan helyen is ahol a borjúra feküdt rá a tehén. Megnézte a halott gidákat és ő is azt mondta hogy fulladás. Nem haragszom én most már Bömbire csak nagyon fáj hogy pont a kislánnyal jártam így. Annyira szerettem volna megtartani. Nagyon tetszik nekem a csüngő fülű kecske és titkos vágyam hogy egyszer nekem is mindenféle színű és csüngő fülű nyájam lesz. Most párom vigasztal hogy megtartom a bakot. Csak azt nem tudom hogy nem-e lesz belőle gond. Lassan sok a bakom. Van a két búrbakom (Dumi és Brutál) őket Bömbi tavaly nevelte fel gyönyörűen (őket szánom majd tenyészbaknak) és van Bakinger a jelenlegi bakom. Na miután elég lökött vagyok Bakingert hiába fogom majd kiheréltetni, levágatni nem akarom hisz megdolgozott már a békés öregkorért. Meg az igazság az hogy nekem nagyon tetszik. Tehát jelenleg 3 bakom van. Mondjuk ez idáig csak akkor volt gond mikor a lányok üzekedtek (vagy sárlottak nem tudom hogy a kecskénél mi a helyes). Most ha a csüngö fülű megmaradt ő lenne a negyedik bakom.  Hát majd meglátjuk. Viszont a többi kicsi szerencsére jól van. Csudi szépek és aranyosak. Már látom előre mikor majd egy kicsit idősebbek lesznek és játszik majd kint az óvoda a legelőn. :-)) Tünemények a kiskecskék.  
Előzmény: Kriszta721 (4058)