kollina Creative Commons License 2007.01.22 0 0 73039
Én is hozzá jártam. A vérvétel eredménye kb. 4 hét. Az utolsó vérvétel után érdemes időpontot kérni, persze kalkuláld bele a vérvétel eredményének idejét is, meg azt is, hogy az andrológiai lelet is legyen meg. A laborosok is tudnak egy kb. időpontot mondani arra, hogy mikor lesz meg a vérvétel eredménye. Nálam, ahogy a hormon és andrológiai eredmények megvoltak, egyből kezdte az inszemet. HSG-re nem küldött, mert azt korábban máshol megcsinálták és vittem a leletet. Más kivizsgálást nekem nem írt elő. Mi nála inszemmel indítottunk, aztán IVF lett belőle. Gondolom az IVF-t is elkezdni, hiszen a hormoneredményekből látja, hogy mit kell csinálni. Viszont készülj fel, hogy baromi sokat kell várni, akkor is, ha időpontra mész. Egy napi hideg élelem és innivaló legyen nálad. Ha már megy a program, akkor kicsit jobb a helyzet, mert először mindig a stimulációban résztvevőket hívják be - reggel vérvétel, aztán 11-kor uh -, közben csinálják az inszemet, punkciót, transzfert és utána jönnek a sima időpontosok.
Előzmény: Eraaa (73023)