szega Creative Commons License 2007.01.22 0 0 1715

Ne hagyd, hogy teljesen az érzelmek vezéreljenek, mert abból csak vagdalkozás lesz. De lássuk sorjában:

 

"...totálisan haszontalan, értéktelen, ráadásul baktérium módjára szaporodó embereknek a lehető legjobb ellátás..."

 

Nézd, a sorsod a kezedben van, ha érted mire gondolok... :))

 

 

"...miért sajnálja mindenki mások pénzét a kutyákra..."

 

Én, mint adófizető sem szeretném, ha minden kóbor háziállat befogását közpénzből, altatópuska használatával oldanák meg. Talán a teljes GDP sem lenne elég rá...

De ha Te úgy gondolod, hozz létre egy Alapítványt, mondjuk Altatóval a Kóbor Kutyákért névvel, és pénzt gyűjtve az állatbarátoktól, meg is kezdheted a működést. Senki sem fogja ellenezni, max. nem lesz elég támogatód.

 

 

"... de nem lehetetlen. Csak akarni kéne..."

 

Még egyszer mondom: nézd végig élesben. Nem egy rendelőben elvégzett altatásra gondolok, hanem egy szabadban történt, cserkészéssel egybekötött befogásra. És akkor majd megérted. Én nem akarlak erről győzködni, mert hatástalan.

 

 

"...Az ember mindig is önző állatfaj volt, de én erre nem lennék büszke..."

 

Szerinted melyik állatfaj önzetlen? Melyik az, amelyik önként a saját kárára elősegíti más fajok előretörését? Én sem vagyok kivétel nélkül büszke az ember-faj minden tevékenységére, de azért ne essünk túlzásokba... :))

Előzmény: cavecat (1714)