Kolima Creative Commons License 2007.01.20 0 0 207
"...s csak a laikusok hiszik azt, hogy ami nincs a látómezőben, az nem is létezik..."
"...semmi sem az, aminek látszik..."
"...s az ördög legnagyobb trükkje is az volt, hogy elhitette velünk, hogy nem létezik..."

Ez a három bölcsesség számomra olyan, mint egy buddhistának Buddha szavai. Szentek. Szóval ember vagyok, s mint ember, rendelkezem egészséges képzelőerővel, s éppen ezért nyíltan szemlélem magam körül a világot. Én mindent elképzelhetőnek tartok. Szavaimból talán azért vehető ki némi szkepticizmus, mert ismerem az emberi butaságot, hiszékenységet, és a megtévesztés művészetét.

Jó ideje olvasom, mi folyik ezekben a fórumokban, és őszintén szólva, nem igazán tudom hova tenni ezt a sok infót. Ja, s nem mellesleg megjegyzem, a használhatatlan információ is információ, amely használhatatlansága végett lesz használható. Szóval meg vagyok lepődve... pedig nem nagyon van olyan dolog, amely engem meg tud lepni. Itt van például ez a Helleluja nevű valaki. Első olvasásra úgy véltem komplett hülye, s hogy mint a mai fiatalok zöme, imád ökörködni. De nincs olyan fiatal, hacsak nem bomlott az elméje, aki majd egy évig képes szüntelenül írni ezt a sok értelmetlenséget. Csak kíváncsiságból: te elképzelhetőnek tartod, hogy írásaival üzenni akar? Én egyszer próbára tettem, mondván ha valóban rendelkezik látnoki képességekkel, akkor az én elferdített mondandómat kitalálja, megfejti. Nem tudta, viszont amit válaszként leírt, abból ki tudtam venni értelmes dolgokat. Itt spec. beágódik a véletlen gondolata, de azt mondom, a véletlenek számától függ, hogy valami ténylegesen véletlen-e. Tudsz követni? Én általában keményen elvetem a jóslatokat, meg a különféle elméleteket, mert az emberi hülyeség határtalan, s egyszer már kifejtettem, hogy a jósok titka mi is lehet, lehetett. Valahol én is elmélázom, s földönkívülieken gondolkodom, de a lényeg, amit mondani akarok, hogy sok minden, ami történik, az emberek műve. Olyan embereké, akik azt akarják, hogy Te azt hidd, hogy Téged átvernek, megtévesztenek, s ezáltal Te elhidd a téged átverők ellen létrejött elméleteket. Pedig mindkét oldalon ugyanazok állnak. Na de ennyi elég ebből , mert a végén olyan leszek mint Helleluja :) Én szeretném kifejezni, hogy ha benéznénk a függöny mögé, akkor meglepődnénk, mennyi minden okozója az Ember.
Előzmény: Törölt nick (205)