Farkas Roland Creative Commons License 2007.01.18 0 0 16362

Jooo, hat ennyire nem vagyok en sem fiatal. Azert mert tudom hogy van chat meg forum, meg tudok eloben is beszelgetni emberekkel.

 

De jobban nem tudtam erzekeltetni a dolgot, mintsem egy kis tulzast bele vive.

 

De a lenyegi mondanivalora visszaterve... Amit irsz az valoban inkabb ne jojjon vissza! De igen is a vilag komplexebb lett, es mar nem lehet lekezelni a regi es egyebkent eroforras zabalo modszerekkel.

Ugyanakkor fel kell hasznalni azokat az uj eroforrasokat amelyeket az elmult evtizedek a kezunkbe adtak.

 

Valahol mar meseltem, de itt olyan program all a rendelkezesemre, amiben 3D-ben be van szkennelve egy adott varos es szimulalni tudom, hogy egy orleansi gatszakadaskor hova lehet menekiteni az embereket hogy ne fulladjanak meg, vagy hogy mennyi ido alatt tudom kiurittetni Toronto belvarosaban a palyaudvart ugy, hogy a ket szelso bejaatot a beerkezo mentosok reszere tartok fenn.

 

Persze van akik szerint ez is penz kerdes. Szerintem meg Magyarorszag csinalhatott volna jo penzt egy ilyen programbol, a magyar szakemberek fele akkora penzbol mindig minimum 2-szer jobbat csinalnak, csak nekunk nincsen erre a felismeresre epulo gazdasagpolitikank...

 

 

Előzmény: monor-21 (16361)