quilla Creative Commons License 2007.01.02 0 0 1840

Na kozben raneztem a metro honlapjara, hat nem tudom elocsalogatni belole a repter kozpont vonalat rajzolt formaban, de tenyleg ugy irja ahogy mondod, hogy direktben megy az Estadio Dragão-ig, akkor meg egyszerubb a tortenet :) Valamiert nekem ugy remlett, hogy nem direkt, de lehet, hogy a reszleges atadasok miatt volt ez bennem. Es azt olvastam, hogy kb 35 perc a menetido (mondjuk nektek nem is kell elmenni a vegallomasig, jo lesz a fopalyaudvar mint varoskozpont) es max 30 percenkent, de gyakrabban 20percenkent van metro a repterrol befele.

A jegy egy kicsit kacifantosabb tortenet, valami okos portugal talalmany, meg ilyen komplikaltat sem lattam sehol eddig. A lenyeg, hogy a neve Andante... meg kell venni asszem 50 centert magat a jegyet, ami egy csipkartya, de papirbol van, szoval nem a legtartosabb. Es ettol az embernek meg nincsen jegye, automatanal fel is kell ezt tolteni penzzel, amit aztan az ervenyesitesnel ugye levesz majd a gep... sokszor fel lehet amugy tolteni. Es nem benn a metroban van az ervenyesito szerkezet hanem kinn az utcan... ezt azert mondom mert ugye felszinen megy, es odahaza a felszininel benn van a jarmuben.

Ha minden igaz akkor a repterrol bemenni 1,35 euroba kerul.

Előzmény: certaldo (1838)