kovacsgyula44 Creative Commons License 2006.12.22 0 0 15468

Kárpátok Herczege!

          Nem véletlenül váltottam az orosz hattáp említése után azonnal, és a text további részében központi szervekről beszéltem. Mondok egy példát. A Varsói Szerződés utolsó győztes gyakorlata volt szerintem az 1998-as civilkápráztató púdergyakorlat, ahol Neumann tábornoknak akartuk bemutatni, hogy mi mennyire baromira NATO kompatibilisek vagyunk. Az okosok nem értették, hogy ez például Preiningerrel reménytelen. Ezen a gyakorlaton láttam előszőr a Mistralt. A látványtól megfájdult a gyomrom. Előző évben ugyanis volt szerencsém látni az olaszok IVECO-ra szerelt hasonló rakétáját. Kevlár kupolában utazik a kezelő, ha célt kap, a sofőr megáll, a kezelő irányba fordítja a tornyot és 10 másodperc múlva tüzel.Magyar változat. Üzenet az ellenséges repülőnek: "sziveskedjék még vagy 5 percig várakozási légtérben körözni, nekünk előbb le kell szednünk a ponyvát, a ponyvatartókat, elő kell szednünk a tárolóból a forgó zsámolyt, arra az állványt, arra az indító sineket, arra a rakétákat." Ott volt mindenki, aki a kostrukciós bűncselekménnyel vádolható volt: Fehérvár, Veszprém, Budapest, Nyírtelek illetékesei. Egy Arsenalos mondta el végül, hogy ők mondták, nem lesz ez jó igy, de ők sem mertek ellenkezni egy tábornok elvtárssal, aki szerintük a legroszabb változatra rábólitott. 

          Az a gond, hogy a vízfej elemeit egy "fortélyos félelem igazgatja". Emiatt impotensek. Ragyogó fiatalemberek tanulmányait olvasom és meg tudom mutatni a tanulmányon belül, hogy hol kapcsol be a félelem miatt a "gondolkodásgátló" automatika.

                       gyulla    

Előzmény: Princ of Carpatia (15466)