germanungar Creative Commons License 2006.12.02 0 0 3199

Igen, a legtöbb probléma abból adódik, hogy az emberek elbeszélnek egymás mellett. Ezért javitsatok csak ki nyugodtan ha hülyeséget mondok.

 

Én viszont maradok a véleményemnél, hogy egy beindult ecetesedést már a sütöélesztövel sem tudod jó irányba terelni. Ha viszont valakinek van ezzel kapcsolatosan más véleménye, vagy tapasztalata, akkor én azt is elolvasom - legfeljebb csodálkozok rajta!

Engem mindenkinek a véleménye érdekel - nem kötekedek de néha hitetlenkedek és kételkedek, mert én tanulni jövök ide.

Azt már többször emlitettem, hogy osztrák és német pálinkás-fórumokon pont a miénkel ellenkezö, vagy nem egészen egyezö véleményeket olvasok, és ebböl adódóan van néha más véleményem. Aki akar, az tanuljon belöle....merthát holtig tanul a jó pap!

 

A lófasz pedig csak egy barátságos lófasz volt, viszont ha zavar, akkor elnézést kérek!

Tudod, pálinkázás közben sem szoktunk minden szót az arany-mérlegre tenni....O)))))

Én SM-t nagyon is jól értettem, hiszen ö sokszor ir ugy, hogy nem cimezi konkrét, hanem értsen belölle aki akar.

Előzmény: absztinens (3191)