artforwho Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11
Nekem nagyapám volt székely :


Hősünk, szval én, egy komahalált szemvedtem el...Valóban pszihedelikus, s az is igaz, hogy szeretek jópofa lenni...Mindenesetre bizonyos elég legmagasabb rangú RMDSZ tisztviselők, "kollegák" voltak ebben az ügyben, s nincs kizárva, hogy még lesznek...A reformhoz, esetleg annyi köze van , hogy ...Hát én református vagyok... Megasztán miféle reform, ez olyan blabla..
Mondom, komahalál, szeszesital és szex , buli, meghaltam, idegileg kiakadtam ...És szerelem...Kis huszéves orvostanhalgató nőci,
szóval ezt az állapotot ( koma) kiprovokáltuk ! Olyan spiritizmus féle formában, ketten, hárman ...Ötön, csak kettőé volt a főszerep, én meg az a ...Péntek este volt , éjfél, jósóltam vazze !!!
Erről van szó, jósóltunk, mármint...Egy csomó embernek "elintéztem" a sorsát, soknak
pozitiv irányba és ugyancsak sokat kikészítettem.
Mindezt nem itt mondom el előszőr, a Kolozsvári RMDSZ- nél szenátortól takarítóig,
erről mindenki tud...A Szabadság napilap, a Városháza...Na kb ennyi...És ilyen " pszihedelikus" írásokat küldtem szerte az ország- világba erről az esetről .
Mondhatom, Istennel beszéltem, és teljesítette annyi kivánságomat, amennyit mertem kivánni és amennyire időm megengedte
Az a párhónapos komában pihenés nem volt,
nem aludtam nem ettem, nem szartam semmi..Első kb. két hétig ittam, vedeltem, és mozogtam , jártam. Ide oda a városban és másfele, ezt azért tartom lényegesnek elmondani mert utána, az önkivületi állapot többi idejét űlve töltöttem, szinte mozdulatlanúl...Volt minden ami kellett, nők, társaság, más nem kellett, sem kaja sem pia. Sem wc. Na mitszólsz ?!!??
És beszéltem egyfolytában, amit kimondtam az minden, beteljesedett, bejött az idők folyamán...Napról napra, emberről emberre, mintha regényt vagy forgatókönyvet írtam vagy mondtam volna...
Az RMDSZ - el ... Ez végűl is politikára megy, Erdély - t vesszük el
vagy vissza de én Havasalföldet is, s még mást is, igen igen, bevagyok rugva ... [mosolyka]
Csakazér mondtam nehogy kimoderáltasson
Asztal, egyébként tiszta igaz, csak másképp nem mondtam volna el ...
Mégannyit az reformátyus esperes aztmondta, hááá csak delirium volt, Bibza István...
A mikór mondtam neki vegyen be prófétának a reformátyus egyházba...
Egyébként azt is mi csináltuk, az istennel, s ezekkel a haverekkel és csajokkal, hogy B- ból esperes lett ...Sok rosszat tettem az biztos ... [persze-persze]
[csíííz]