iszugyi Creative Commons License 2006.10.25 0 0 24680
Valamivel több mint egy éve e topik címe miatt léptem be az itteni fórumba, mert nekem is volt mondani valóm a cáfoláshoz.

A tudományos nézetemet ismeritek, a kutyának sem kell a relativitáselmélet, a fizikához semmi köze nincs. Nem csak nem szabad a természeti jelenségeknél az ÁR-t és az SR-t használni, hanem ezek egyenesen tökretette a kölcsönható mezök szerkezetét. A jól ismert elektromágneses mezöt is hazavágta, a gravitációs mezöt meg egyenesen kidobta a természetböl, és ostobaságokat vezetett be helyette.

Amit meg a vitázók itt produkáltak, arról is megírtam már a véleményemet, kritikán aluli fellépések tömkelege gyült össze.

Azt meg senki sem vette észre, hogy nincs egytelen egy kísérleti eredmény, ami a relativitáselmélteket alátámasztotta volna. Minden másféle vélemény tudományos ferdítés és ostoba mellébeszélés.

Nem is csoda, hogy a fizika a Standard Modellel és az áltrellel a zsákutcába került.
Minden vállveregetés ellenére a modern fizika semmi újat nem tudott megmagyarázni. Az universum kb. 5 %-áról egy teljesen torz képet sikerül csak összetákolni.