arpipa Creative Commons License 2006.10.07 0 0 225

dszp66

  "különben nektek mi volt a véleményetek a sorállományról?szivesen fogadtátok a kopaszokat,vagy csak egy szükséges rossz volt.de őszintén."

 

"ez a katona egy kicsi ember volt, de azóta is felnézek rá, és minden katonára, aki bekényszerítve és mégis becsülettel leszolgálta az idejét, soha nem volt szabotálás az alakulatnál, pedig kemények és néha durvák voltunk!!!"

 ez a bejegyzés 127-es sorszámon megtalálható, de írtam hasonlókat a 104. bejegyzésben.

 

Ha kiváncsi vagy a bejegyzéseimre, vagy akár a saját bejegyzéseid kívánod lementeni, vagy nyomtatni, kattints a nick névre, majd a hozzászolásokra, és jobb oldalon a hozzászólások topiconként -ra .

 

ez hasznos, ha egy hozzászólást több helyre küldeszl, illetve idézni akarsz magadtól, mint tettem én is fenntebb.

látni fogod, máshová is irogatunk, ha esetleg a politikai  nézetünk így felfedődne, a topicban semmi esetre sem mondjunk véleményt: " hát te f..fej, azt hittem rendes ember vagy", ilyen véleményekre ott van az email.

 

egyébként tetszik a nyíltságod, és őszinteséged, a stilus is, asszem jó haverok leszünk.

 

Kábeles: öröm volt újra olvasni a soraid

 

kara-te: szólj csak mikor bírsz, eleget hallgattunk, még a családtagjainknak sem beszélhettünk 

legközelebb sztorizunk: " egyik kezével harangozik, másik kezével dolgozik" egy klasszikust fogok megemlíteni, voltak többen is, egy kicsit én is, a 1480-nál tudni kellett " eladni" magunkat, a túlzott szerénység nem volt jellemző.

árpapa 

  

Előzmény: dszp66 (220)