Maxie boy Creative Commons License 2006.10.03 0 0 16074

Szivas ez a vam. En 400$ erteku cuccot vettem. 50$ volt az EMS koltsege. 100$ biztositast tetettem ra, ha elveszne, ne bukjak akkorat.

Par nap alatt it volt. Bementem a vamhoz, mivel nem volt szamla, fogtak a biztositas osszeget plusz a postakoltseget, es ez alapjan szamoltak. Ugy gondolkoznak, hogy ha 100 a biztositas, akkor annyit er, meg persze ha vasaroltad, akkor a postakoltseget is te fizetted, tehat 150-et fizettel erte.

Igazabol a vam kis osszeg volt, azt hiszem, azt nem is fizettem, mert valamekkora ertekhatar alatt elengedik. Az afa sok. Igy kb 7000-et hagytam ott, de 25 felett mar eleg kellemetlenul erintett volna.

Nem is szeretek az Union kivulrol vasarolni, de vannak olyan dolgok, amik itt nem kaphatoak.

A posta is szemet, mert ha vamkezeles van, plusz kezelesi koltseget szamolnak fel, pedig ki sem kellett hozzak, mert szemelyesen atvettem a kozpontban. Ha nem lenne vam, akkor ki kellene szallitsak hazhoz. Szoval duplan keresnek az ugyon. Es megtehetik, senki sem tiltja meg nekik. Kocsog egy orszag ez!

Előzmény: bramo (16064)