staubach Creative Commons License 2006.10.02 0 0 6072
 Nem egyik könyv sem, Kurt Rieder : Mágia és okkultizmus a III. birodalomban c.  Egyébként nem fedeztem fel semmit, csak nagyon érdekesnek találtam és ne mond nekem,hogy teljesen hülyeség a náci idológia ilyetén alapja,már ami Hitleréket illeti. Tény amit láthatunk,a horogkereszt és egyébb jelképek,,tény a felvonulások harsánysága a, zászlók alakja , a zászlórudak tetején lévő jelképek pl. a sasok,és egyébb. Amit szintén kölcsönöztek és a magukévá tettek. Egyébként ami az okkultista kapcsolatokat illeti,alapja biztos van,mert itt visszaemlékezésekre hagyatkozik sokszor az író. Persze én sem voltam ott,akárcsak te,de azért nem kell egyértelműen lenézni. És nem biztos,hogy attól lesz hülye valaki,mert hisz ilyen dolgokban. Ha inspirálja és ezért sok dolgot el tud érni általa az életben,akkor van értelme valami. Akkor evvel az erővel az összes keresztény és egyébb hívő,mind hülye? Azért mert nem mindenki hisz benne ? Sokaknak egyfajta lelki támasz. Egyébként itt a történelem portálon ennél sokkal nagyobb " hülyeségeken "  elmélkednek sokan . Ez miért rosszabb ? Ennek legalább van valami írott emléke,sok olyantól eltérően, amin sokan elmélkednek erre fele valamely topicban.
Előzmény: showtimes (6071)