Törölt nick Creative Commons License 2006.09.11 0 0 40
Üdv mindenki! Én július óta utazok a BKV-val, van diákigazolványom, veszek 30 napos diákbérletet. Tegnap a HÉV-en a kalauz megkérdzi érvényes-e az igazolvány, mert nincs rajta a 2006-2007-es tanévi kis papír. Sőt még az az előtti se. Én mondtam hogy nem kaptunk. Eddig elfogadta, át is szállt a másik kocsiba. (Először azt hittem bérlettel megbüntet.) Az iskolában ma utána jártam ennek, azt mondták, hogy az iskola nem kapott ilyeneket, tavaly se, idén se. De azért ahhoz képest hogy 14 éves vagyok, látni hogy diák vagyok, egyszer nem kérdezete meg egy ellenőr se hogy érvényes-e az igazolvány. De tegnap EGY kalauz az összes közül megkérdezi! :( Ha ezért kapok büntetést, mert érvényes bérlettel, diákigazolvánnyal utazok és az iskolánk nem kap érvényesítőt, én nem tudom mit csinálok! Remélem többet nem találkozok a kalauzzal (amelyik rákérdezett, mert azt fogja hinni nem mondok igazat és megbüntet, de azért bemegyek az Akácfába az biztos, mert ezért ne engem büntessenek, hogy nem tudom érvényesíteni!)!