asdf_ Creative Commons License 2006.08.30 0 0 41

Kicsit felhozom :)

 

Jelenlegi panasonicom /tx21ck1/ hiba nelkul teljesitett, csak mar kicsi ebbe a szobaba, emiatt, valamint mivel a videom is pana, es a ket tavrangatoval lehet egymast vezerelni, automatikusan bizva abban, hogy ez is olyan lesz mint a jelenlegi nagy naivan vettem egy tx29pm1-et. Haaat, ha azt mondom, hogy marhara nem voltam megelegedve, akkor elegge visszafogott vagyok ;) Kis konvergenciahiba ofcoz volt benne, a kepe pumpalt mint az allat, geometriai hiba is volt benne, a felso 5-10 centi ossze volt nyomodva, meg a jobb 5-10 centis csik meg szethuzva, ejjel neztem monoszkopot rajta, majdnem fel negyzet kilogott az abrarol, no es alapvetoen nem lehetett igazan nagy fenyerot kicsiholni belole, epphogy eleg volt, ami most kijott belole. A hangkepe gyengebb, jo atveros a kavaja, oldalt szepen vegig van racsozva, aztan van benne egy 4*10 centis kis vacak ;) /pedig a mostaniban is kb ilyen van, megis normalisabban szol/. Mondjuk ha ehhez merten eq-ztak volna a gyari beallitast, nem artott volna, de sajna eleg gyoker hangja volt, magast hiaba emeltem, alig tortent valami, igy eleg sokolos volt a hangja ;(. Valamint fixen bugas jott a hangszorojabol /fuleskimeneten is/, ha nem nulla hangeron van, amit nappal elnyomott az utcazaj vagy akarmi, de este csukott ablakoknal kisebb hangeron siman hallottam /fulesen meg plane/. Szepen vissa  is vittem 3 napon belul, es hala a jo istennek visszakaptam a penzemet :) Viszont ugyanott vagyok most, mint egy hettel ezelott: milyen tv-t vegyek? ;)

 

Alapfeltetelek:

- 72 cm

- kizarolag 50 Hz

- 4:3

- sztereo

- elolapon gombok, semmi rejtett bigyo alatt, hozzaszoktam, hogy ott is nyomkodom, nem akarok folyton elolapot hajtogatni le meg fel ;)

- nem panasonic /sajat tapasztalat, mas tipus ebben a meretben ugyanis nincs panaeknal/, es nem thomson /anyamek tv-je alapjan tapasztalat, atlagos kepminoseg, ellenben geometriai hibas ez is, pasztazasnal hullamzik a kep, no meg a taviranyitojatol is falramaszom/.