kívül a magyarázat Creative Commons License 2006.08.19 0 0 13008

                            Vásárhelyi Mária megszólal végre

 

 

pernahajder válasz | megnéz | könyvjelző 2006.07.06 23:26:17 (3614)

Hát ez nem igaz! Amióta a Vásárhelyi-topikban elkezdődött a balhé, azóta olvasom ezt a topikot.

Tényleg képtelen bárki is hiba nélkül válaszolni a spessartinak? (Jó, optimista vagyok, csak remélem, hogy az alapnicket nem egy Európa-járótól kölcsönözte.)

Végül is mindenki látja, hogy őt fűti az indulat. Ámde brilliáns a logikája.

Hm.

Mi lesz még itt?

 

*

 

 

És mi lett még itt? Ez lett még itt:

 

 

pernahajder válasz | megnéz | könyvjelző 2006.08.18 22:46:32 (13007)

Van itten sokkal sokkal fontosabb dolog is. Pl. az a bizonyos egykori felmérés…

 

Nem lennék meglepve, ha VM itt a fórumon kívül a magyarázat nicknéven szerepelne.

 

Előzmény: Pixy (13005)

 

 

Hát igen, ez lett belőle: a „spessarti”-ból „VM” lett, mégpedig „kívül a magyarázat nicknéven szerepelve”.

 

Mindig mondtam: ez a pernahajder nevű fazon a Pixy-féleségeknek méltó szellemi partnere. Láthatóan jól el is vannak egymással. Az egyik nagyobb hülyeségeket dumál, mint a másik. Olykor versenyeznek, ki bír nagyobbat, még nagyobbat és még annál is nagyobbat…

 

De mindegy is, tudniillik, ha én vagyok Vásárhelyi Mária, hát akkor itt vagyok, lehet velem vitatkozni.

Tessék, én vagyok Vásárhelyi, lebuktam, most már nem tehetek mást: bevallom a dolgot. Jöhetnek tehát a kérdések, még ama „bizonyos egykori fölmérésről” is. Aztán majd meglátjuk.

 

Ha viszont nem érkeznek hozzám (Vásárhelyi Máriához) konkrét kérdések, ellenvetések, akkor a (13007)-es hozzászólás utolsó mondata értelemszerűen csak egy ócska kis netpatkány idióta szarkavargatásaként fogható föl. Más racionális minősítés nincsen rá.