Axióma Creative Commons License 2006.07.07 0 0 2093
Ertem, latod igy maris mas helyzet van. Konnyuszerkezetest teljesen kilottetek? Ilyen helyre lehet, hogy azt csinalnam inkabb (bar amugy nem szeretem, de egyreszt nem kell szakembert keresni egy ismeretlen udulotelepes reszen mert ugye jonnek azok akiktol veszed, es pont azt kell nektek csinalni, ami mar majdnem ugyanaz mint a felujitas (burkolas ilyesmi). A kinezet ettol meg boven lehet falusi. Bar abba meg a dupla garazskapu eleg fura foleg pinceben... de ez attol fgtl hogy tegla vagy nem.
Oszinte leszek, en nem szeretem a konnyuszerk-et, de belatom, hogy van elonye ilyesmi helyzetekben. Egy hangyanyit talan olcsobb is, illetve jobban lakhato feligkeszen mint a teglas. Nem beszelve arrol, hogy a 7,5m nehezen kihasznalhato, es ott sokat szamithat a konnyuszerk. vekonyabb fala is.
Ablakkal meg riaszto nelkul ne hagyjatok ott telire, mert kikapkodjak az ablakot (az nagy ertek), riaszto viszont nem lehet ablak nelkul mert a levego mozgasa beindithatja (nalunk ha nem is az, de a 2 foliazott ajto kozul az egyiken bemaszott macska csinalt riasztast a felkesz hazban -- igaz, riasztozni muszaj volt, mar elotte probaltak a lamberiat meglovasitani azt meg foldon fekvo koraban).
Előzmény: orcas (2092)