quilla Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1543

Hat nem tudom, az oktatas szinvonaltalansaga (nem csak az allamiban) engem nagyon ijesztget egy ideje, de erre nincs alternativa, mert ahogy latom (meg irod) a magansuli is a penzrol szol eslo sorban es nem a tananyagrol... szal nagyon tartok az itteni suliktol, de majd legyurom magamban ezt mert alternativa nem nagyon van. (jomagam nemettanarkent vegeztem, bar suliban csak gyakorlaton jartam, nem tanitottam)

Majd kesobb aztan mehet a gyerek magyar szemeszterre haza, mint az otthoni jomoduak kuldom amerikaba meg angliaba a gyermekeiket kitekintesre :oD

Amugy a maganovinkkal szemben is vannak fenntartasiam... a gyerek imadja es nincs is baj a nevelokkel sem, sot van koncepcioja is a napjuknak szal nem csak megorzes, de amiket musor cimszo alatt (fiesta das finalistas meg karacsony) eloadtak azon en leginkabb sirni szerettem volna emlekezve a magyar ovikra... de egyedul voltam ezzel mert a tobbi szulo meg nagy ovacioval vette hogy bohocot csinaltak pl a masfel eves gyerekebol a szinpadon :o(

off lesz a kerdes, de mi ujsag a magyar irassal olvasassal? mi erre a megoldas? probaltal ezzel valamit kezdeni vagy majd kesobb? talan nem celszeru elsoben... de nem tudom, ez is egy mumusom.

Előzmény: linha (1541)