habár Creative Commons License 2006.05.29 0 0 567
off
A "jómagam" nyilván rád utal. És ha igaz, mert nyilván az, nagyobb hitelt ad a szavaidnak.
Hidd el, eddig is megtisztelésnek éreztem, hogy hozzászólsz. Csakúgy mind vrobee-t, vagy Nevem Tevét, georg-ot, vagy Jó Tündért, vagy bárkiét- kivéve egy- kettőt, aki nem érvelt, csak megszégyeníteni próbált.
Ha nagy ritkán hivatkozom a mek.oszk.hu/01800/01849-ben egyedül "megjelent" alkotásomra, csak azért teszem, hogy bizonyítsam: van valamim, amivel a képzetlenségem pótolni próbálom- egy rosszmagam alkotta világ.

Bár a technikában gyakrabban publikáltam, de belátom, hogy a tudományban tovább, mint a fórum sohase léphetek.
És ez a tudat valahogy elégedetté, és könnyűvé tesz.
Nagy kő esne a szívemre, ha lenne tétje, amit mondok!
Még így is gyakran írom, hogy "az elmondottakról kérdezze meg a házi csillagászát, és matematikusát." (A kipróbálatlan dolgok szlogenje lehet ez- már volt, hogy házi szakácsot is ajánlottam.)

De éppen, mert ilyen laza lehetek, ami illik a stilusomhoz is- egy kicsit azt hiszem, érdemes figyelni rá, mit mondok.
Hátha a sok üvegszilánk között található egy csomag "zizi" is, kicsit avas, de még élvezhető, mert nem vegyszeres.

on.

Előzmény: TEODOR (562)