zsu82 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 322
Szóval azt mondjátok, hogy nem is olyan veszélyes? Huh. Vére valami jó hír. Remélem könnyen túlteszem magamat rajta.
A trak-ot szerinten nem nézték. Eddig csak tsh, t3, t4, aTPO, seTG volt + most a műtét előtt csináltak egy olyan labort amilyet még soha nem láttam. A sebésztől nem kérdeztem, de ha eljutok a szakrendelésre majd rákérdezek. Mármint ha sikerül időpontot egyeztetnem, mert ugye műtét után 6 héttel kontroll, de ezt teljesen elfelejtettem. Ma telefonáltam és v.mi augusztus végi időpontot akartak adni. Szóval személyesen kell v.mi közelebbit kikönyörögnöm.
Hétfőn megyek be és kedden v. szerdán műtenek. Műtét után 2 nappal már ki is engednek.

/egyébként most jöttem haza a fogorvostól és egy kicsit kiakadtam, az ideiglenes tömésemet a jövőhéten akarja kivenni, ami egy kicsit problémás lenne. már hónapok óta ugyanazzal a 2 fogammal kinlódok, de mindig a pm. miatt kell lemondanom. Az előző fogdokitól szabályosan nem volt pofám új idópontot kérni, mert már legalább 3-at lemondtam. most annyiban maradtunk, hogy ahogy tudok megyek. Attól félek a végén húzni kell. ráadásul lidocaint ugye nem adnak a pm. miatt. igaz most nem kellett volna de korábban azért megszenvedtem vele/