teltimádó Creative Commons License 2006.05.02 0 0 258
Kedves Ió! Tökéletesen igazad van. Ez legyen a "béke szigete". Felesleges is csatározni az ízlésekkel kapcsolatban,mert magamról tudom,hogy én sem vagyok meggyőzhető. Mármint biztos nem tudna senki sem eltéríteni a saját ízlésemtől. Vannak dolgok,amiből nem lehet engedni,hisz azokból áll össze egy egyéniség. Én csak a tömeges sokfrontos támadásokra akarok ellensúlyt képezni,ami manapság a feleslegek ellen folyik. Szerintem most már túl erőltettett lett az a fajta misszió,ami "le akarja fogyasztani a női nemet". Ha megnézünk egy női magazint,(most ne nevessen senki,mert bizony néha belelapozgatok valamelyikbe),akkor az a fúrcsa jelenség tobzódik oldalszám,hogy max 50 kg-os lánykák,centivel a derekukon állnak a mérlegen és a boldogság csak úgy sugárzik a mosolyukból. Ez azért idegesítő számomra,mert ez egyértelmű üzenet,hogy nemhogy a teltek,ne adj isten a kövérek,de még a max. 1-2kg úgymond "esztétikai felesleggel" rendelkező lányok se legyenek elégedettek magukkal. Gyakorlatilag mindenkinek le kell fogyni,akinek 1-2 centi már összecsíphető a derekán. Ez szerintem szánalmas irányzat és,hogy őszinte legyek,még csak nem is sejtem,hogy mégis miért ennyire életképes. Persze,nyílván a dolgok többsége,ami az USA-ból elindul,az Európában is hamar megveti lábát. Valahogy így indulhatott a soványság kultusz is. Emlékezzünk,hogy volt már nagymellkorszak is a tengerentúlon és millióan hívei lettek szempillantás alatt. Akkor terjedtek el a szilikonos keblek világszerte,mert minden lány a hatalmas mellek után sóvárgott. Most a Liposuction (zsírleszívás) korszakát éljük és ez valahogy eddíg a legerőteljesebb divathullám. Nem látom a gyengülés jeleit. Vannak változások,de szalmaláng életűek. Pedíg,ha egy laikus
fellapoz egy anatómiai könyvet,akkor egyértelműen szakmailag magyarázzák,hogy a női test genetikailag több zsírszövetet tartalmaz,mint a férfié. Tehát gyakorlatilag esztétikai meggondolásból próbálnak a természet törvényei ellen fordulni. Ez kb.olyan,mintha holnaptól a hat lábújj lenne a módi. Előbb vagy utóbb,persze ez a fogyásmizéria is ki fog halni,de inkább utóbb. Addíg is egyszerűen csak szeretem a telt lányokat és "maradok hű hozzájuk mindvégig."
Előzmény: Törölt nick (252)