Méregzöld Creative Commons License 2006.04.30 0 0 7025

Hi Wala!

 

Már többen is megerősítettek abban, hogy az utat érdemes bejárni, de ha megengeded egy "öreg róka" is hozzászólna...

 

Először is, ha motorász akarsz lenni, akkor tényleg akard és ne "szeressél" az lenni... Ez egy nagyon szép hivatás. Mintegy 32 év tapasztalata alapján azt mondhatom Neked, hogy az a motorász, aki legalább 6 hónapig vezet HÉV-et, annak látatlanba adhatnánk egy ÉLETMENTŐ ÉRDEMÉRMET, mert a sok figyelmetlen (és nem csak figyelmetlen) gyalogos, járművezető azért ússza meg, marad életben, mert a motorászok teszik a dolgukat.

 

Másodszor is nem gondolhatod, gondolhatja bárki, hogy a HÉV vezetés azon dolgozik, hogy egy kiképzett motorászt hogyan lehet levenni a "bakról", remélem ezt megérti mindenki, még az is, akinek valamilyen számomra érthetetlen és elfogadhatatlan éredeke azt doktálja, hogy ezt a "butaságot" sugalja...

 

Amikor üzemvezető voltam Szentendrén soha senkit nem küldtem el, mert hibázott, viszont az ittaságot nem türtem el, de ugye az ittaság az nem hiba, az előre megfontolt szándék...

 

Remélem egyszer, majd, ha elmúlsz 20 éves látlak a "bakon".

 

Majd jövök...

Előzmény: Törölt nick (7020)