areacode212 Creative Commons License 2006.04.23 0 0 217
Hello!

Ja, megneztem en is es tetszenek!:)
A dohanyzos munkas emberes portreddal meg mar valahol szembe is talalkoztam a neten, ha jol emlexem!:) talan az F.HU-n?

Hogy, hogy is kezdtem/uk? Hat eloszor is az OSSZES ismerosomet /foleg az amikat/ elarasztottam a tennyel, hogy fotozok/ eloszor csak csupan a beszelgetes reszekent, de az elso munka nyelbeutese utan viszont kifejezetten reklam cellal!/ Aztan osszejott egy melo...Egy belso design fotozas...Nem lettek olyan pro kepek, de a mezonyben a legjobbak/eleg gyengecske verseny volt:)/ amik azota mar egy konyvben vannak...Aztan nekik csinaltunk meg egy par munkat, de vegul is csak kibukott a dolog/miutan folterkepeztuk a tarifakat/, hogy csak a nagy $$$ akartak megsporolni es mindezido alatt csak a portfoliojukat rakattak velunk ossze!!!

Ok tudom 2 oldala van a dolognak, hogy egy kezdo fotos mi a f***** akar, de a masik oldalon meg ott van az is, hogy ha a konyvukbe megfelelt akkor ne szurjak mar ki a szemem/unk apro penzzel, kb a 1/20-a penzt fizettek ki melonkent .... !!!!!!! :(
Aztan persze jottek az ujabb erdeklodok akik szrettek volna valami mast /EU-keletEU/ latni a kepeiken, mint ugy altalaban..... Volt egy par ilyen olyan sikertelenseg is persze mind e kozben.....

Most eppen egy eletrajzi konyv illusztraciojin dolgozgatunk amihez annyi kedvunk nincs, mint egy vasarnap reggel 4-kor decemberben disznot vagni!!!!!!! :), de itt vegre marcsak a piaci ar 1/3-a korul dolgozunk ami-t elegge fernek erzek....

Nagy vonalakban ennyi....


Amugy fotos galeriakkal dunat lehet rekeszteni/NYC/, akar online is ugy hogy arra is indulhatsz...Van rengeteg lehetoseg portfolio leadasahoz is elkovetkezendo kiallitasokra....

Mara ennyi asszem!!!!!


ps>: Azert szerintem sokat fog dobni az egesz ugyon, ha majd eltoltesz itt egy par honapot es atitatodsz majd egy kis NYC eleterzessel-style-val....

Előzmény: Coolplay (216)