Princ of Carpatia Creative Commons License 2006.04.22 0 0 10426
Hi Diana!
Üdv megen közöttünk!
Bár a múltkori "beszólásod" kapcsán nem vagy a "szívem csücske", -és stílusodból itélve, ezt Te nem is igényelnéd-, azé ajánlanám, hogy azt a kistucatnyi fotót alaposabban nézd át, ami az árvízvédekezésről már megjelent. Én is civil vagyok, -feltételezem Te is- és a sok egyforma egyenruhás között felfedezni vélem a tisztek jelenlétét. Úgy létszámarányosan. Nem tom, civilben néked hány főnököd van, de azt bizton tudod, hogy nem feltétlen egy VEZETŐ beosztásunak a lapátolás a feladata.
Annak a katonának, aki zsákol, annak ehhez a tevékenységéhez szükséges a "logisztika", vagyis, hogy rendbe legyen a a katona pihentetése, étkeztetése, higéniás ellátása, netán orvosi is, és had ne soroljam. Szvsz; Neked "fingod sincs" mi minden szükségleltetik ott ahol a káosz fenyeget valakiket. Én, mint "hegylakó" a Dunakanyar árvízvédelméhez jártam polgárőreinkkel napokon át, és láttam a tatai katonákat, bár Ők ismertek meg, hisz rámköszöntek. Ajánlom, mielőtt általánosítanál: Menj közelükbe, és ismerd meg Őket! Mind egy szálig REMEK fiúk, és lányok!
És aztán "szólj be"!
Öreg Csóka
Előzmény: Törölt nick (10424)