n6310 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 49

Amikor beköltöztünk a párommal az első közös otthonunka egy éjszaka -amikor dolgoztam- felhívott 11 után, h írdatlan síkítást, nyüszítést hall valahonnan. A forrást meghatározása lehetetlen volt a panelházak között vergödő hullámok miatt. Kitartotta a telcsit az ablakon, na ekkor már nekem is lefagyott a mosoly az arcomról. Nem lehetett eldönteni, h ölik a nőt, szül, vagy egyszerően csak dugják. Fél óra múlásával elcsendesedett a hang. Na ettől kezdve időről időre részesei lehettünk hasonló élményeknek, volt h egy éjszaka 3-4x is. Aztán amikor a fél ltp kinn logott az ablakban egy közelben lakótól megtudtuk, h az alattunk lévő lakásból jön a hang és, h a állítólag a szembe lakók vizuális élményben is részesülhetnek minden egyes alkalommal. Alatunk egy a lányát egydül nevelő akkor 35 év körüli rettenetesen csinos -nem mai bombázó- nőies, barátságos hölgy lakott. Csak jót tudok róla mondani, de a sexuális élete ránk gyakorolt hatása szörnyű volt. Egszerűen nem lehetett kibirni azt a sikítást amit ő adott elő. Horror volt. Persze egyszer szívesen elbeszélgettem volna erről vele, de nem volt rá alkalom. Nem tartom kizártnak, h fel sem tudta mérni mi történik vele sex közben. Egyzser mielőtt elköltöztünk kérdezte, h hanggos szokott-e lenni, amire kitérő választ adtam, mert a környezet nem volt alkalmas a téma megtárgyalására. Aztán hónapokkal később hallottam, h elüldöték a házból.