Jamie25 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 7315

Találsz képeket a rönkházak, gerendaházak topicban, ha nem gond akkor ide nem teszek fel. Újak most nincsenek, mert most készülünk a költözés hajrájára és így nem is lenne érdemes félkészen most képeket feltenni. Ha készen lesz, akkor teszek fel képeket az Épített konyha topicba is. Egyelőre függöny keresésben vagyunk ezerrel, én mindenképpen valami rózsa vagy tulipán mintást szeretnék sötétítőnek(dísznek csak), ablakokon vitrázsrúdas függöny lesz, hogy ne legyen útban ha ki akarjuk nyitni, meg szerintünk ez néz ki ehhez a legjobban.

A konyha -és minden más- egyértelműen ízlés és funkció dolga. Én úgy vagyok vele, hogy még ezt is elég bebútorozni, tekintettel a 11méter hosszú konyhaszekrényre! Én ezt is sokalltam, de párom mindenképpen ekkorát akart hogy elférjen benne:) Igaz nálunk ez egy kicsit másképpen készült, mivel Ytongból készült konyhát kell elképzelned ide, nem hagyományos bútorlap vázast. Ezzel akartuk kicsit oldani a fa töménységét, mivel összességében azért ez is lehet sok! Kevés felső polcunk van, mivel 2 "nagy" (120x120) ablak is van a konyhán, de nem bántuk meg, mert így szép világos lett és ezért megérte feláldozni a felős polcok egy részét.

 

Előzmény: Gömbtatu (7314)