Gubuc Creative Commons License 2006.04.03 0 0 28031

Sziasztok mindenkinek!

Csütörtök óta nem voltam gépközelben...... látom jól kicsesztetek velem! :-)))) Annyit írtatok azóta, hogy reggel óta csak azt olvasom. Igy aztán dolgozni sem volt még időm!:-)))) Pedig a főnököm időnként nagyon csúnyán néz! :-))

Na akkor skorpió kérdés!  3 éve Lopáron találkoztam vele először. Sajnos épp a szobám falán az ágyam felett. Rólam tudni kell hogy betegesen félek minden bogár félétől. Tehát amikor megláttam és azon nyomban csomagolni akartam hogy megyek haza.  Pánik indult! 15 fős társasággal voltunk, akik 15 felé szaladtak mutogatni a helyieknek a skorpiót. Ők aztán megnyugtattak, hogy ne izguljak, mert teljesen ártalmatlan, és ez ilyen kis helyi érdekesség. Ne foglalkozzam vele.  Nekem legalább is ezt mondták. Aztán többel én nem is találkoztam. Viszont a nyaralás végén vallották be nekem a társaság férfitagjai, hogy ők bizony találtak még kettőt a fürdőszobában is, meg egyet egy másik szobában is. Előlem persze titkolták, hogy minden nap komoly razziákat tartottak. :-))))

NA de lényeg a lényeg, hogy senkit sem bántottak. Szerencsére. A hülye tücskök, vagy kabócák jobban zavartak! :-)))