Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.30 0 0 342

Na, akkor most hozzáfűzöm, amit akartam! :DD

 

VERONICA!

Bocs, olvaslak benneteket, de mi itt kinn még nem áttítottunk órát, úgyhogy most még eggyel több óra az eltolódás, mint eddig, és ez engem olyen szinten megkever... :DD Hiába, na, én európai lány vagyok! :DD

 

 

"Jártam én is mindenfelé, Dóm, Sforza kastély meg sok-sok nevezetesség, de ami a legjobban lesújtott, hogy a dóm szemből szinte nem is látszik, miután renoválják... A dóm tér pedig sátrakkal teli, mindenféle úttorlasszal"

 

Hát, igen. A Dómot lassan emberemlékezet óta  tatarozzák! :D

Az ottani családom tagjai mondták mindig, hogy hát igen, egyszer, régen, még látták a Dómot állványok nélkül is! És, állítólag már kismilliószor be is fejezhették volna, de a városnak hatalmas bevétel az, hogy ezekre az állványokra mindenféle reklámokat aggathatnak...és ezért nem is nagyon sietnek...

Hát nem tudom...Most az odalátogató turistákban max az marad meg, hogy nem láttak semmit a Dóm elejéből...vajon, melyik kifizetődőbb hosszú távon?? :((

Bár, egy idő után meg lehet szokni, de amikor legelőször kint voltam, mint turista, engem sokkolt, hogy nem látom. Aztán, mikor minden nap ott voltam, már fel sem tűnt! :D

Hát, a térrel ezek szerint jól kifogtad,,, :)

Nem mindig van tele sátorral! :) Tény, hogy elég gyakran vannak programok, de nem mindig! :)

 

"A La Rinascente-be naponta tértünk vissza, én vásároltam is, na nem túl nagy dolgot, csak egy hajcsattot."

 

Igen, La Rinascenteben én is napi napi visszajáró voltam, és apróságoknaál többet soha nem vettem. (Kivéve egyszer, amikor vettem egy csodaszép pulóvert, amit negyedáron dobtak utánam. Hát, ott volt, és utánam szólt, hogy ne hagyjam már ott...mit tehettem? Megsajnáltam, elhoztam! :)

De La Rinascente-s táskák annyira tetszenek, hogy amiatt vettem mindig valami totál pici baromságot! Tollat, füzetet stb! :DD

 

 

"Aztán a homlesszek koldultak, zenéltek

 

Hát igen, de azt viszont nagyon jól csinálják!! Az egyik villamoson szokott járni egy idősebb pár, a férfi tangóharmonikázik, a nő énekel, és valami fantasztikusak!

 

"Ami még említésre méltó... ugye Ti is kaptatok szerencsét hozó szivárványos karkötőt, amit a négersrácok osztogattak???"

 

Oooooooops....örülök, hogy szerencsétek volt ezzel!!! Ők ugyanis NEM osztogatják a karperecet, hanem PÉNZÉRT árulák!! Persze, először rádtukmálják ingyen, de aztán, ha nem lépsz meg időben, irtózatosan levesznek!!!

Úgyhogy, ezúton kérek mindenkit, aki majd ezután megy Milánóba, a lehető legnagyobb ívben kerülje el ezeket a feketéket! Mint ahogy a rutinos milánóiaik teszik!!!

komolyan örülök, hogy ti ennyivel megúsztátok!!!!

 

A fagyi! Elfelejtettem volna szólni, hogy max 2 gombócnál többet ne kérjetek? :DDDD

 

 

ZENE!

Az én kedvencem a Sugarfree nevű szicíliai zenekar, teljesen odavoltam értük!!!

biztos még szerelmes is voltam az énekesbe!

A másik nagy kedvenc a nemtomkitől a Lei e sale (asszem, ez a címe, de a refrén biztosan így kezdődik) c. dal.

Vasco Rossitól a hideg is kiráz! :D

 

Előzmény: thiszbe (330)