Initram5 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 1117
Többször jártam Londonban, nagyon tetszett a hely és ha nem éppen jogász lennék, akár dolgozni is kimennék...így viszont marad a tusitáskodás, minél gyakrabban annál jobb. Viszont nem értem, hogy aki nem kalandvágyból megy ki hanem pénzt keresni és karriert csinálni, az miért elégszik meg heti 100-140 fontos fizetéssel? Nehogy fellengzősnek tartson valaki, de annyi pénzt már Magyarországon is lehet keresni, ráadásul közben nem kell lemondani a szórakozásról sem - igaz, nem szívhatod magadba a küföldi élményeket sem.

Múltkor egy londoni pubban összefutottam egy magyar sráccal. Én sört vettem - ő a pult másik oldalán dolgozott. Szóba elegyedtünk, elmesélte, hogy 14 hónapja él kint, és a zéró kilátások közül ment oda, ahol ismét csak zéró kilátása van, mert amit keres, azt fel is éli. Aztán kérdezgettem a sörökről is amit csapol...mire jött a válasz, hogy ő a cseh Budweiser-t ajánlja, mert ezek a skót sörök elég rosszak. És rámuatott az echte angol sörkínálatra: London Pride és társai, már nem emlékszem pontosan, de skót sör egy sem volt ott, az biztos. És az ipse már több, mint 1 éve ott dolgozik és nincs képben.