Veronica Pinter Creative Commons License 2006.03.28 0 0 332
Szia, na ugye megmondtam egyszerűen belelehet szeretni Itáliába. Képzeld ez a lepel dolog már a Központi pu.-nál kezdődött, ugye azt is felujítják, másnap reggel az Utolsó vacsoránál a templom homlokzata szintén lepelbe, utána már csak hab volt a tortán a Dóm. A fagyival én is ugyjártam, hogy kértem az axtra adagot, a magyar adagra gondoltam, és amikor megkaptam, hát aznap már nem vacsoráztam. Megszoktam hogy itthon még jól le ütögetik nehogy már maradjon a kanálon valami. Mit szólsz a fiúkhoz? A barátnőmmel a napszemüveg mögül azért szemügyre vettük őket, pláne ezek az egyenruhások jóképűek. Képzeld mi is láttuk a metrón a kis kártyát Budapestről, jól is esett. Fredné olyan jó ötleteket adott és olyan pontosan leírt mindent, nem is volt gondunk. A férjem is meglepte magát a Renistancéban egy Armani sapkával, azóta hozzánőtt a fejéhez. Úgy irigylem aki most megy, vagy most van kinn. Tényleg azóta már biztosan kinyílt a tulipánfa, mi is láttuk a Genacolonál. Most töröm a fejem, hogyan kéne visszamenni az őszön, biztos maradt még valami amit nem láttunk.  Pont tegnap vetten jegyet a Ramazzotti koncertre, majd azon nosztalgiázok egy kicsit. Ha szeretitek majd gondolok rátok.   Szia
Előzmény: thiszbe (330)