Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 1124

Nekem úgy tünik, hogy a dujv hídon is dolgoznak, meg a tavasszal átadandó szakaszokon is nagy a nyüzsgés...  (pedig tél van)

 

Nem kukacoskodni akarok, csak értelmezni próbáltam a cikkben leírtakat.

 

Én a következőképpen értelmeztem:

 

- a két végén töltést akartak készíteni (ahogy te is írod) , hogy rövidebb hidat kelljen csinálni

- ahogy jobban utánaszámoltak, rájöttek, hogy ekkora töltés konszolidációjához tetemes időre van szükség...

- azt hogy "a híd mindkét végén pillérekre épül" úgy értelmezem, hogy a töltés HELYETT további hídszerkezet készül (vagyis hosszabb lesz a híd) ami értelemszerűen pilléreken áll.

 

Te is így értelmezted?

 

Mert ha így van, akkor azt nem értem, hogy ezt miért most írják, hiszen ez már LEGALÁBB egy éve eldöntött kérdés. Az alábbi galériában látható, hogy már 2005.04-ban kész volt mindkét hídfő, és beindították az "alfa űrbázist":

http://www.nart.hu/galeria.php?id=6

 

Az a baj, hogy olyanok írják ezeket a cikkeket, akiknek halvány lila gőzük nincs a műszaki tartalomról, és szakkifejezéseket keverve hablatyolnak valamit...

Nem értem, hogy egy akkora újság, mint a Nsz miért nem tudja olyan emberre bízni a cikket, akit legalább hobbiszinten érdekel a téma...

Előzmény: elemes (1122)