csuangce Creative Commons License 2006.02.09 0 0 180
Kedves lányok!
Azért kukkantottam be, hogy közöljek egy jó hírt.
Ha az alábbi linket bemásoljátok a böngészőbe és a keresőbe, Hírlevelet kaphattok a "szívügyekről":
http://www.origoegeszseg.hu/user/newsletters/
Ha ez nem sikerül, akkor az Origo honlapján a baloldali menüsoron válasszátok ki az Egészség gombot és lépjetek be. A megjelenő oldal jobb oldalán van egy Hírlevél gomb, oda is kattinsatok és utána regisztráljatok.

Egyébként az Origo lap Egészség oldalára érdemes ellátogatni, mert most sokat foglalkoznak a szívvel, minden jellegzetes dologgal (pld. ritmuszavarral is), sőt még animációt is lehet látni a szív működédéről.

Dumdumkának még annyit, hogy nem lehet megérezni a VES és a SVES közötti különbséget. Én is úgy vagyok vele, mint home3, ha el vagyok foglalva, akkor észre sem veszem, ha odafigyelek, akkor igen.

Home3-nak pedig az a javaslatom, hogy ha ritmuszavara van, akkor csínján a sporttal. Én egyébként kimondottan versenysportellenes vagyok.
Persze mozogni, sétálni, erőteljesen gyalogolni, neadj'isten kocogni pedig kifejezetten javasolt. A rehabilitáció alatt olyan tornánk volt és annyit futottunk, ugráltunk, hogy nocsak.

Most már búcsúzom, csak akkor jövök vissza ha feliratkoztatok a Hírlevélre :-)

Előzmény: dumdumka (178)