dumdumka Creative Commons License 2006.02.08 0 0 175

Hali!

 

Én is stresszes szellemi munkát végeztem, dohányozni nem dohányoztam, a szüleim szívták és megutáltam, de napi 5 kávé megvolt.Aztán kiborultam idegileg.

Azon viszont kiakadok, hogy a kardiológus azt mondja, idegi alapon extrázik nekem, de amikor a legnyugisabb vagyok pl.ébredés után reggel, már rögtön elkezd extrázni.És azért csináltak nekem MR-t, mert megfigyeltem, hogy testhelyzetváltoztatáskor is üt egyet, arra gondoltak, hátha van a szívben valami kis szövetnyúlvány ami mondjuk megfázásból visszamaradhatott, de nincs semmi, az MR-nél még a billentyűimet is szépnek látták, UH-on láttak mitrális prolapszust és van amelyik doki lát jelzett insuffot, van amelyik nem lát.Ezt sem értem.Van amelyik azt mondja, hogy a m.p.miatt is jöhetnek az extrák, más azt mondja, nem azzal függ össze.Engem 10 kardiológus már biztos látott az ország minden részén, van aki még a prolapszust se látta.

Azt sem értem, hogy vannak ismerőseim, akiknek m.p-uk van 1.fokú insuffal, a másiknak pitvari sövényhiánnyal és velük szedetnek concort, nekem meg nem adtak csak nyugtatót.

Mennem kell, kivenni a gyerkőcöt a kádból...

Előzmény: csuangce (172)