dumdumka Creative Commons License 2006.02.07 0 0 170

Hali!

 

Nem tudom, miért, de a stílusodból, meg ahogy írtál, bocsi, de azt hittem, fiú vagy.

Sokat gondolkodom rajtad.Arra én már rájöttem, hogy én attól félek, nehogy úgy járjak, mint anya, és a pszichiáter azt próbálja belém verni, hogy az az ő sorsa volt, ez meg az enyém, ne vegyem át az ő szerepét.De te gondolkodtál már azon, mi váltotta ki benned ezt az önfigyelést és emiatti szorongást?

Ja, és még azt akartam mesélni, hogy én ugyan nem vagyok élsportoló, de rendszeresen futottam napi 4-5km-t.Ma felhívtam amiatt a kard.barátomat, hogy mit szól ahhoz az extrához, ami akkor jön, amikor a futást, vagy gyors sétát hirtelen abbahagyom, mert azt mondta nekem, hogy a terhelésre (terhelés közben) jelentkező extra szív eredetű, a többi nem.És azt kérdeztem, ez terhelésesnek számít e.És emlékeztem, hogy te is írtad, hogy a terheléses EKG után neked si extrázott.Szóval azt mondta, hogy ez azt mutatja, hogy edzettek vagyunk, mert a szív hirtelen a szapora szívverésből áttér a nyugalmira és ezt kompenzálja egy extra ütéssel.Úgy van bekódolva, hogy mindenképpen fenn kell tartania a keringést és mivel túl gyorsan csökken le a pulzus, biztonság képpen üt egy korait.

Hát, nem tudom, próbálok hinni neki, de baromira zavar és sokszor egész nap azért teszek veszek, csak ne kelljen leülni, mert tuti ahogy lecsökken a pulzusom, elkezd extrázni.És ha nem foglalkozom vele, nem pánikolok be rajta, akkor miután beáll a nyugalmi pulzus, egyenletessé válik.

Mi erről a véleményetek?

Egyébként én visszasírom azt az időt, amikor ezekről a dolgokról nem tudtam semmit, gondtalanul éltem az életem, pedig akkor százszor jobban hajtottam, pusztítottam magam, kávéztam, stb, tuti volt, de eszembe nem jutott volna, hogy én meghalhatnék.Szóval erre a szintre szeretnék visszajutni(na nem a pusztításra gondolok).

És egyébként elkezdted újra a sportot?Mennyi a nyugalmi pulzusod?És a holteren csak akkor volt tachikardiád amikor pánikoltál, vagy máskor is?

Iszod a teát?

 

 

Előzmény: home3 (162)