brompton Creative Commons License 2006.02.02 0 0 854

Ezuton eszeretnek ertesiteni minden kedves Angliaba indulo szallaskeresot,hogy matol modositottam kicsit a szokasaimon az eddigi,MAGYAR SZALLASKERESOKKEL kapcsolatos tapasztalatok alapjan.Tehat:

 

-- rovid es hosszutavra egyarant SZERVEZEK-KOZVETITEK szallast barkinek.

 

-- Sajat nevere lefoglalva kapja a szallast,otthonrol is elintezheti,akar ket nappal az erkezes idopontja elott is.

 

-- Erkezeskor sajat maga kotheti a szerzodest sajat nevere,kozvetlenul a landlorddal,nem kell gyanakodnia,hogy esetleg 20-30 fonttal tobbet fizet hetente,mint amennyi a valodi berleti dij,mert nem nekem fizeti a dijat,hanem egybol a hazigazdanak.

 

--Tovabbra is MINDEN segitseget megadok INGYEN,ami az elindulashoz kell.

 

DE!

Ezentul csak akkor hivjatok-irjatok,ha:

 

Hajlandoak vagytok otthon befizetni fontban a font-alapu szamlamra a foglalo oszeget (ami ahhoz kell,hogy ne adjak ki a szobat masnak,amig ideertek),amit itt leveszek es kifizetem belole a szoba foglalojat,valamint egy meghatarozott osszeget,ami az en koltsegeimet fedezi.Ugyanis en nem vagyok lusta felhivni benneteket otthon,hogy megvan a szallasotok,utazgatok mindenfele,hogy normalis,europai ember szamara lakhato szobat talaljak.Ezert minimum elvarnam,hogy bekoltzzetek,vagy legalabb telefonaljatok,emilezzetek,ha megoldottatok maskepp.Ma tortent meg negyedszer ebben az evben,hogy az elore lefoglalt szobaba nem erkezett meg a magyar lako es ha nem haragszotok,senki miatt nem csinalok tobbet segget a szambol,de foleg:nem fizetek foglalot senki helyett.

 

De tovabbra is maradok tisztelettel:

 

Krisz972@yahoo.com +44 79 6254 7669