bluekiwi Creative Commons License 2006.01.23 0 0 800

Hello,

 

Elozetesen annyit, hogy nekem soha, semmilyen tapasztalatom nem volt ilyen cegekkel, (MO-i kozvetitok) ezert csak altalanos megjegyzest tennek. Megpedig azt, hogy mint minden allast ajanlo cegnel elsodleges kerdes lehet, hogy az az adatbazis amit latsz (ajanlatok) mennyire napra kesz, friss. Szerintem erre erdemes odafigyelni. Persze ezt ugyis csak akkor tudod meg, amikor mar jelentkeztel, de en pont ezert  pl. felhivnam oket elotte, hogy a konkret dolog ami erdekel, megvan-e.

Csak rovid ranezes utan pl. nekem fura, hogy miert keresnenek igy pincereket, barembereket, ami igy legalabb 2-3 hetes atfutas lehet, a helyett, hogy rengeteg - mar helyben ott levo ember kozul valogatnanak, akik rogton elerhetok, interjuztathatok.

Termeszetesen mas egy kutatoi, stb. allas, ott el tudom kepzelni, hogy igy (is) palyaztatnak, hiszen eleve hosszabb a procedura a megfelelo szemely megtalalasa. De meg ekkor is, torekedj arra, hogy minel tobb infot megtudj a reszletekrol, feltetelekrol stb. Szoval vegul is: minel tobb infot szerezni, ez a lenyeg. Es lehetoleg nem fizetni semmit elotte - szerintem.

 

Talan, ha valaki ismeri ezeket a cegeket, gondolom, majd elmondja, mit tud konkretan roluk.

Remelem, segitettem valami, ujra hangsulyozom, en ezt csak altanos tanacsnak szantam, veluk valo barmilyen tapasztalat nelkul. (De tapasztalattal sok egyeb ugynokseggel).

 

Sok szerencset,

 

bk

Előzmény: bb75 (799)