regiseg Creative Commons License 2006.01.10 0 0 10960

Sziasztok!

Sokat sikerült tanulnom Tőletek. Általában különböző régiségeket vásárolok, eddig 23 vásárlásom volt ebből 2 nem érkezett meg. Erdekességképpen:

Tavaly okt 18-án vettem meg a tárgyat 100 font.Nem jött meg, levelezgetések , de csak félvállról jött válaszok. Szerencsére PayPal-lal , így papíron visszakaptam a pénzt. Ilyenkor a kártyámra jön vissza?

Ime az eladó utolsó levele, hogy lássam hova tartozom:

 

"Now you listen to me very carefully,feel free to give a negative you will just get one back,I have checked with the post office and they have said it has been delivard to you which makes you a liar and a theif,I really dont know how you can sleep at night stealing from hard working ebayer's,you shouldnt be allowed to cheat people the way you have cheated me,so go ahead do what you want with your negative that will just sum up the low life nasty cheater that you are"

 

Gondolom nem örült annak, hogy a PayPal visszavette tőle a pénzt. E levél után még írtam egy barátságos levelet (nagyon nehéz volt!) , hogy jussunk közös nevezőre, mert nekem a tárgy kell, neki pedig a pénz. Természetesen erre nem válaszolt.

Nem adtam semmilyen értékelést neki!

Elnézést, ha túl hosszú voltam!