pulza Creative Commons License 2006.01.06 0 0 92
képzeld voltam házidokinál!
csak sajna utánna olvastam el mit írtál, így nem blöfföltem neki. persze nem is kaptam beutalót. mundtam én neki, hogy tisztában vagyok azzal, h edzedtlen vagyok(ezt nem tudom eléggé kihangsúlyozni), de ki szeretném zárni a többi tényezőt és egyébként is kíváncsiságból nem mehetek kivizsgálásra? mégis az én egészségem!
nem igazán hallgatott meg, mert őp csak azt látta hogy nem mozgok rendszeresen.
túlsújjal asszem nagyon nincs gond, olyan 186 cm és kevesebb mint 80 kg vagyok.
kardiológiára be tudnék jutni, mert a nővérek főnöke a nagynéném.
egyébként csinált ekg-t a dokim, aszonta: Jé, tényleg 51 a pulzus!
puff, más hiba meg nincs, minden rendben, mármint ekg szerint.
ezzel nem is vitázom. de ez nekem nem most jelentkezett, csak most tudtam számszerűen megfigyelni.
nem tudom köze van-e, de a meleg az nagyon kimerít, nyáron arra ébredek, hogy ha nem mozdulok meg, akkor megőrülök, olyan rángatózhatnék jön rám. ilyenkor a hideg víz "életmentő".
szóval beutaló ugrott...
amúgy a daganat egy ismerősnél volt, az üzemorvosa egyből küldte műtőre. anyukámnak viszont az egész torka foltos volt valami elég komoly dolog miatt. doki azt mondta, hogy ne hülyéskedjen vele, ilyennel ne zavarja őt, menyjen haza mosson fogat, mert az csak lepedék, kajamaradék van a torkán... aznap éjjel vittük az ügyeletre, nagyon rosszul lett..
mikor eljöttem a dokitól, azt kérte, hogy írjam fel, milyen a pulzusom reggel, este, terhelés alatt, stb. és vigyem be neki megmutatni.
na írtam pár sort... egyébként ne haragudj, hogy tegezlek!
Előzmény: kkmd (91)