vhf Creative Commons License 2005.12.12 0 0 643
Szia! Budán a XI. kerületben a Bartók Béla úton van egy bűvész bolt, Figgaro a neve. 47-es, 49-es, 18-as, 19-es, 118-as villamossal elérhetes, a Bertalan Lajos utcánál kell leszállnod, ez a Gellért-téri megálló után rögtön, ez a megálló talán kicsit ismerősebb. Leszállsz a villamosról és átmész az út jobb oldalára, a zebránál közvetlenül látni fogsz egy általános iskolát, ha azzal szemben állsz, akkor balra fordulsz, azaz arra mész tovább, amerre megy tovább a villamos, a Móricz Zsigmond körtér felé. Egyenesen mész fel onnan kb. 20-30 métert és meg fogod látni. Ott a kirakatban láttam, biztosan van, árat sajnos nem tudok, de lehet az neked annyira nem is érdekes. Kérdés bárkihez, aki olvassa ezt az írást. Meg akartam már sokszor kérdezni, hogyan is lehet szinte egy ujjal forgatni a kocka egyes részeit, de lentebb már olvastam ezt a szilikonos dolgot, de mi is ez pontosan és hogyan lehet kapni, ill. milyen formában, és hol? És nagyjából hogyan érdemes használni? Szilikon pasztáról hallottam már, de gondolom ez nem az, mert azt a jobb hőátadási képessége miatt használják, szg-nél főleg processzoroknál és grafkártyáknál! :) Minden hozzászólást nagyon szívesen fogadok, de előre leszökezem, hogy nagyon kezdő vagyok, mert a Mikulás lepett meg egy kockával. [Ne tudjátok meg mennyit mondtam a barátnőmnek, hogy én ezt akarom, már eléggé pofátlannak tűntem! :)] De kirakni már kitudom, viszont még eléggé szorul a kocka, igaz már javul, de ezért is kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm! Üdv. vhf
Előzmény: Sati 601 (639)