cum ea Creative Commons License 2005.12.11 0 0 636

Jó estét mindenkinek!

 

Kb két-három hónapja, kisebb-nagyobb kihagyásokkal forgatom e nemes tárgyat.

Eddig favágó módszert használtam (igaz, ez jobb favágó, mint ami a táblajátékoson van), tegnap mértem, úgy 1-1.5 perc között raktam ki a kockát, és most kezdtem el belekóstolni az OLL PLL F2L metódusokba.

Két napja olastam el ezt a fórumot, és szívből gratulálok Nektek az eredményeitekért. Gondoltam kérek egy két tanácsot, meg lenne egy két kérdésem is, DE most ezt ell kell halasztanom, egész pontosan mert történt egy kis probléma. Egy órával ezelőtt az öcsém szétb.szta a kockámat, és most nagyon ideges vagyok. Nem az a baj hogy a szívemhez nőtt, hanem hogy rendesen bejárattam, (egyszer még szilikont is kapott (bár az már nagyrészt kikopott)), és eddig akárhány kockával találkoztam az mind szarabb volt az enyémnél. A lapközépnégyzeteket összefogó három tengely közül az egyiknek az egyik fele letört a tövénél, és úgy vélem, nincs a Földön olyan pillanatragasztó ami ezt meg bíná fogni úgy, hogy az ne törjön le a későbbi forgatások során. Képet nem tudok küldeni róla, de előre is köszönöm ha van valami ötletetek. Vajon tudnak-e adni a Rubik Stúdióban egy ilyen középső alkatrészt? Nem tudom hogy mit tegyek, nem akarok feláldozni egy másik kockát (na meg venni sem, mert nincs másik). Na mindegy, csak nem árt egy kis szünet. További minden jót nektek!

És gratulálok Bamilan az új rekordodhoz.