meronna Creative Commons License 2005.12.09 0 0 29442

Gábor, bullseye

 

Működik!!! :) Ráment az egész tegnap estém, de megérte, mert már nagyon bosszantott.

Előszöris, átállítottam a pipákat, x-eket úgy, ahogy írtad Gábor, aztán nekiálltam szenvedni vele...

Elolvastam a ZA honlapján mindent, ami ezzel kapcsolatban szóba jöhetett, de nem lettem okosabb, majd végül szöget ütött a fejembe, amiről írtatok, hogyha legalább odáig eljutnék, hogy megkérdezi a ZA, hogy engedjen-e egy csatlakozást vagy se, már előrébb jutnék. Már nem tudom, miért, de blokkolva voltak az értesítések, csak a nagyon veszélyesek jelentek meg. Átállítottam, hogy az összes létező esetben dobja fel nekem, hogy most engedélyezzek-e vmit, vagy sem, így jutottam el az Outlook kapcsán odáig, hogy a fogadásnál feldobott egy ablakot a ZA, hogy blokkolta a kiszolgálóval való kapcsolatot. Ráklikkeltem, hogy mutasson a dologról több infót és akkor elég részletesen leírta, hogy ennek egyrészt van biztonsági oka, de az is előfordulhat, hogy High-ra van állítva az Internet Zone Security (vagy a Program Control? - már nem emlékszem), és ezért nem engedi, hogy lekérjem a leveleket. Tanácsolta, hogy állítsam át Mediumra. Átállítottam és működött! :)))

 

Mostmár csak egyet szeretnék megtudni, mi az a Generic Host Process?