Ethan Hunt Creative Commons License 2005.12.08 0 0 684
Par dolog, nem sorrendben:
JC, Loot, allashirdetesek: Pont forditva van, a Loot kozli a Jobcentre Plus allashirdeteseit, oldalfeltoltonek rakjak bele, az ott lathato telefonszam (0845-tel kezdodo "Kek" szam) a Jobcentre kozponti szama. A Jobcentre egyebkent allami, ugyanaz mint otthon a Munkaugyi kozpont. Egyebkent a jobcenterekben a benti telefonokrol ingyen lehet telefonalni. Egyebkent a teljes kinalat fent van a neten www.jobcentre.gov.uk (nekem ez az egyetlen weboldal a neten, ami csak Explorerrel jon be megfelelo modon, Firefox-szal ne probalkozzatok). A Loot amugy naponta jelenik meg, de a kulonbozo napok kiadasai mas szinuek, de munkakaresesre tenyleg nem jo.
A Blue Arrow a sok magan ugynokseg egyike, vannak akik altalanosan dolgoznak, vannak akik szakteruleteken. Nekem meg nem volt tapasztalatom veluk, azt tudom hogy ott dolgozik egy magyar no, aki apolonoket szervez ki, de semmi elonyod nincs belole hogy magyar, mert angolul fog veled beszelni, hogy tesztelje a nyelvtudasodat.

A munkavallalas feltetelei es egyebek, NI, bankszamla, 1000x meg lettek valaszolva, olvassatok vissza. Az ilyen altalanos hulye kerdesektol meg nekem szemely szerint felmegy a pumpa egy kicsit, hogy "konnyu vagy nehez munkat talalni"...

Nekem havi 22 fontos, 8 Mbites, korlatlan letolteses netem van, de azt osztjuk a hazban tobb gepre. Kabeltv nincs, van Freeview, mint neve is mutatja: ingyen.