Mijo Creative Commons License 2005.11.26 0 0 50

 

Klubfórumunk egyik tagja hónapok óta ki van tiltva, mondván, túlzásba vitte a "politizálást".

Pedig hát ez az ember csupán saját neve alatt alkotott a világról véleményt.

Nem kívánta követni a neki javasolt utat, miszerint menjen a Polidilbe.

Abba a polidilbe, ahol a következő "bennfenteskedésnek" indult trendi dívik.

 

 

Egy láthatatlannak vélt fórum ...Régebben bukott moderátorok, azaz ahogy manapság nevezik őket, adminisztrátorok szórakoztatták önmagukat és gyülevész keblükre öleltjeiket azzal, hogy eldugottnak hitt zugokban nyitottak "láthatatlan" topicokat, és folytattak kendőzetlen mocskolódást. Míg a Nagyvezír meg nem unta, és vágta ki az ilyeneket cakompakk.

Mára ez megváltozott, ma már önkéntes zsandárkodásuk magaslatán fungáló adminisztrátorok teszik ugyanezt, "érdemes" górcső alá venni azt a stílust, amit egymás és kegyencek közt folytatnak, engem leginkább arra emlékeztetve, mint amikor például részeg KMB-és próbál felelősségre vonni autósofőrt tilos parkolásért, a Vöröscsillag TSz szakosított szarvasmarha telepén.

Nos, ahogy jómagamnak nincs gusztusa, úgy nevezett likvidált barátomat is megértem, hogy nem kívánkozott ilyen közegbe, a magam részéről akkor már inkább maradok örömmel ott, amit némely "savanyú a szőlő" nótacím alattiak ketrecként fröcsögnek. Én büszke vagyok erre a "ketrecre"!