Palibácsiék Creative Commons License 2005.11.15 0 0 10421
Hát ez a téma számomra semmi jót nem igér! Az eredetvizsga mindíg az eladó dolga! :(
Bár én is ott voltam! És akkor mi van? Az mondta volna az eladó által fizetett fócer, hogy ember ezt ne!!! Persze, hogy rendben találtak mindent. Egyébként az általad említett izzókat sosem láttam sem égni sem villogni. Valószinüleg szervíz lesz a vége.
Bár ott sem különbek a katonák! Csak ők "hivatalból" néznek zokninak. A barári szerelő
kisjattért úgy csinál, mintha valami különlegeset szolgáltatna, pedig csak azt végzi amiért fizetem. A végén azonban nem küldheted el a f...ba, mert hát ő a haver. A nem havernek meg hülyénvigyorogva kell a nyomába totyogni mint a tojógalamb és eljátszani az elesett, gügyögő, szerencsétlent, hogy egyáltalán meghallgassa a szaros problémát. Aztán jön a : " hát ez bizony baj" ......! stb. stb. De hát úgy kell nekem, miért nem vettem egy zsír új autót ennek a duplájáért. Akkor 4 év múlva én ba...hatnám át egy szerencsétlen fócer arcát. A válasz egyszerű: NEKEM NEM AZ ILYEN meg OLYAN KFT. veszi az autóimat, erre fussssa!! :))))) Jó északát mindenkinek és köszi!